Mağaza Bilgileri

Fabrika Bilgileri

[ KURUMSAL ]

Hakkımızda

1978 yılında ilk olarak Yolcular Mobilya ismiyle İstanbul’da kurulan firmamız, 2001 yılında üretim tesisini Balıkesir, Edremit’e taşıyarak halen faaliyetlerine burada devam etmektedir. 2010 yılında, artan iş hacmi ve genişleyen müşteri portföyü sonucunda, üretim kapasitesini artırıp YLC Mobilya İnşaat Ltd. Şti. adını almıştır.  

2012 yılında ise Monarch Mutfak ismiyle markalaşma sürecini tamamlamıştır. Monarch Mutfak, kendi bölgesindeki seçkin müşteriler ve inşaat firmalarının ilk tercihi olmasının yanı sıra, Türkiye’nin diğer bölgelerinde de talep gören, sektörün önemli markalarından biri olma başarısını göstermiştir.

[ STRATEJİ ]

Bizim Felsefemiz

YLC Mobilya olarak, Monarch Mutfak markamızla uzmanlık, özgün tasarım anlayışı ve kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarında fark yaratıyoruz.

Değerlerimiz

Müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak; kalite ve tasarım anlayışımızla yurt içinde ve dünyada tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Tecrübe, titizlik, uzmanlık ve yaratıcılık kriterlerinden ödün vermeden, her müşterimiz için en uygun çözümleri en ekonomik şekilde hayata geçiriyoruz.

Misyonumuz

ŞİRKET BİLGİLERİ

Şirket Gücü : Limited Şirket
Mersis : 0981065000000010
Ticaret Sicil Memurluğu : Edremit
Ticaret Sicil Numarası : ?
Ticaret Ünvanı : YLC Mobilya İnş. Tur. Gıda Nak. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Adres : Yolören Mah. Çanakkale Cad. No:40 Edremit / Balıkesir
İletişim Bilgileri : 0(266) 392 13 38/68
Vergi Dairesi ve Numarası : Edremit - 9810650000
Sektör : Mobilya Üretimi