KURUMSAL

kur
HAKKIMIZDA

YLC’s Mobilya Tasarım olarak, kalite, farklılık, rahatlık ve tartışmasız tasarım ile karşınızdayız. Firmamızı sizin yerinize koyarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tasarım ve üretimlerimizi kaliteli ekipman ve güvenilir kadromuz ile, seri üretimin yanı sıra kişiye özel çizgiler olarak tasarlıyoruz. YLC’s Mobilya Tasarım’ın tescilli markası olan Monarch Mutfak ile gerek klasik çizgiler gerekse modern çizgilerle hayalinizdeki mutfağı evinize getiriyoruz. Çizdiğimiz 3 boyutlu görselleri size sunarak üretime başlamadan önce müşterilerimize bir önizleme imkanı sağlıyoruz.Sizler hayal ediyorsunuz, YLC’s Mobilya Tasarım çalışanları hayalinizi hayata geçiriyor…

VİZYONUMUZ

Müşterilere beklediğini değil, beklentilerinden daha fazlasını sunarak; kaltesiyle, tasarım ve çizgisiyle sadece yurtiçinde değil tüm dünyada aranan ve iyi tanınan bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

İhtiyaçların en iyi şekilde belirlenerek ekonomik çözümler bulunması, tecrübemiz ile müşteri ve firmamız arasındaki tüm süreçlerin titizlikle takip edilerek sonuçlandırılması böylece müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanmasıdır.